ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
10
11000
98%
[ ЛІКАРІВ]
[ КЛІЄНТІВ]
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Видалення зубів - вирішення проблеми
У яких випадках рекомендується проводити видалення зуба:
  • Вертикальний перелом або тріщина зуба на всю його довжину;
  • Скол коронки зуба значно нижче рівня ясен;
  • Значна рухливість зуба;
  • Сильне руйнування твердих тканин зуба, яке неможливо відновити ні пломбою, ні коронкою;
  • Карієс коренів зуба або місця їх роздвоєння (бі або трифуркаціі);
  • Ортодонтичні покази, коли один або кілька зубів мудрості необхідно видалити для установки брекетів або інших апаратів для вирівнювання зубного ряду;
  • Напівретиновані ( не повністю прорізані) або ретиновані ( повністю непрорізані) зуби мудрості ,що викликають запальні процеси в щелепі;
Слід розуміти, що незважаючи на повну безболісність видалення зуба це, все ж, оперативне втручання, простіше кажучи міні-операція. Тому необхідно вибирати кваліфікованого фахівця і довіряти досвіду, а не низькій вартості.

В нашій стоматології видаляють зуб за допомогою п'єзохірургії (або ультразвукової хірургії) — одна з найбільш передових технологій в хірургічній стоматології. На відміну від традиційних борів, які могли викликати перегрів і опіки кістки і м'яких тканин, п'єзохірургічний апарат дозволяє проводити обережні, дбайливі розрізи кісткової тканини (видалення зуба ультразвуком), мінімізуючи зону вторинного некрозу і не пошкоджуючи при цьому м'які тканини.
Сучасне вилучення зубів - це малотравматична операція, що проводиться під місцевою анестезією.

Головне пам'ятати, що операція, проведена висококваліфікованим хірургом з використанням сучасних матеріалів і інструментів, абсолютно безпечна і безболісна для пацієнта.

ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Kирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання