ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Відбілювання зубів: голлівудська посмішка для вас
Про красиві білі, ідеально рівні зуби мріють багато хто. «Голлівудська» усмішка не тільки омолоджує особу, але привертає увагу, спонукає до спілкування, робить людину більш впевненою в собі, і, в підсумку, успіх в будь-яких починаннях. Якщо природа не наділила людину такими зубами, не потрібно залишатися в тіні, так як сучасні технології творять дива.

Відбілювання зубів в "КИРИЛЮК ДЕНТАЛ" - це комплекс маніпуляцій, спрямованих на те, щоб висвітлити зубну емаль і повернути їй природній колір.
Погіршення кольору зубної емалі відбувається з різних причин. Основними з них є:
- куріння;
- вікові зміни в організмі;
- вживання продуктів, що володіють фарбувальними властивостями (кави та чаю, шоколаду та буряка, чорниці та чорної смородини);
- захворювання і застосування деяких видів медичних препаратів;
- підвищеного рівня фтору в споживаній воді та їжі;
- наслідки лікування каналів.

Сьогодні наша стоматологія пропонує найбільш популярну і ефективну процедуру, а саме Beyond MaX 500 - це процедура передбачає застосування гелю на основі пероксиду водню. Під дією холодного світла він активізується, проникаючи в зубну емаль, гель освітлює її і робить пігментацію невидимою. Боятися негативного впливу світла не варто. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання повністю видаляється системою фільтрації. Залишається тільки сфокусований пучок холодного світла синьо-блакитного спектру. Нагрівання тканин зуба при цьому не відбувається.

Протипоказання до відбілювання зубів
Незважаючи на популярність і затребуваність процедури, відбілювання зубів проводити можна не всім людям. Існує цілий ряд захворювань, при яких воно небажано, а то і зовсім протипоказано. До них відносяться: цукровий діабет, пародонтоз, карієс, в період носіння брекетів і вагітності. Відбілювати зуби не можна також в період годування грудьми, прийняття процедур фотохіміотерапії. Відмовляються від маніпуляцій при меланомі, гіперчутливості зубів, алергії на компоненти, що містяться в відбілюючих засобах.
Хочете повернути собі білосніжну усмішку, а одночасно красу і впевненість в своїй чарівності? Здійснити чудове перетворення можна вже сьогодні!
ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання