МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Протезування зубів - зуби без вад
Протезування зубів - це один з основних напрямків в стоматології. Кінцевою метою протезування зубів є відновлення жувальної ефективності. Мало хто знає, що відсутність навіть одного зуба значно впливає на цей показник і тягне за собою серйозні наслідки. Звичайно ж без одного зуба можна прожити ... Вся проблема в ефекті Попова-Годона: зуби починають зміщуються в бік відсутнього зуба, так як не відчувають з його боку опори. В результаті цього процесу частково втрачається жувальна ефективність і сусідніх зубів, а так само зуба-антагоніста.

Тому протезування зубів ми радимо проводити своєчасно, тим більше що однією з найсильніших сторін нашої клініки є ортопедична стоматологія. Лікарі мають колосальний досвід роботи. Всі зубні протези мають високу якість, бо виробляються з якісних, дорогих матеріалів. У кожному конкретному випадку підбирається та чи інша ортопедична конструкція, яка максимально показана в даній клінічній ситуації. Протезування може бути незнімним (вініри, вкладки, накладки, мостовидні протези, металокерамічні коронки), умовно знімними (бюгельні протези з фіксацією на Кламер, протези з фіксацією на телескопічні коронки і ін.) І повне знімне протезування (повний знімний протез).

Ті рішення в стоматології, які 10 років здавалися футуристичними, сьогодні дуже активно впроваджені в стоматології. Мова про протезування зубів на імплантатах. Останнім часом все частіше лікарі-ортопеди віддають перевагу саме цьому варіанту. Так, наприклад, при дефекті одного зуба вам не потрібно депульпувати сусідні здорові зуби і обробляти їх під ортопедичну конструкцію. Імплант в цьому випадку буде повністю автономною структурою, що не впливає на сусідні зуби. До того ж в мостовидний протез ніяк не пов'язаний з кісткою відсутнього зуба, а це буде призводити до атрофії кістки (зменшення об'єму кістки). З іншого боку імплантат, що нагадує коріння зуба, постійно впливає на кістку, тим самим стимулюючи її зростання.

Вартість протезування зубів залежить від складності завдання, поставленого перед лікарем-ортопедом, і від вибору конструкції.

І пам'ятайте, прийшовши в нашу клініку, ви завжди отримаєте стоматологічну допомогу екстра-класу.

ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання