ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
11000
98%
[ ЛІКАРІВ]
[ КЛІЄНТІВ]
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Лікування зубів - важливий момент в догляді за собою
Лікування зубів - дуже важливий процес у Вашому житті. Адже чим частіше Ви ходите до стоматолога-терапевта, тим довше матимете у роті свої здорові зуби. До процесу лікування зубів кожна людина повинна підходити з великою відповідальністю. Бо результатом якісної санації порожнини рота є красива, природна посмішка. Варто розуміти, що лікар стоматолог-терапевт стикається у своїй практиці із завданнями різної складності, від цього і залежить вартість роботи лікаря. Лікування зубів - процес індивідуальний: може проводитися в декілька прийомів, вимагати додаткових витрат. Різні клінічні ситуації можуть зажадати застосування різних за вартістю і якістю пломбувальних матеріалів, додаткових девайсів(апекслокатор, эндомотор, ультразвук).

У нашій клініці робота стоматолога-терапевта зводиться до таких етапів: діагностика, профілактика і безпосередньо лікування. Всі діагнози ставляться при ретельному зборі анамнезу з урахуванням клінічної картини і підтверджуються рентгенодіагностикою.

Лікування зубів здійснюється за допомогою професійного, сучасного обладнання, перевірених методів лікування і високоякісних матеріалів. Багато уваги приділяється кольорам і фактурі поверхні пломби, що дуже важливо в естетично значущій зоні.

Наші стоматологи-терапевти регулярно відвідують семінари і конференції, що дає можливість весь час підвищувати рівень роботи. З цієї причини ви можете бути впевнені в якості виконаних процедур.

ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це стетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання