МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Своєчасне лікування ясен - запорука наявності зубів
Здорові зуби вимагають правильного догляду, тому дуже важливо відвідувати стоматолога планово - хоча б один раз в півроку. Планове звернення до стоматолога дозволяє уникнути безлічі неприємних проблем, пов'язаних із захворюваннями ясен. Раннє виявлення проблеми в більшості випадків гарантує відмінний результат при невеликих зусиллях.

Потрапити на лікування до стоматолога на самому початку запального процесу вкрай бажано, так як проблему на цьому етапі можна вирішити простою корекцією гігієнічних навичок. Лікар-стоматолог допоможе вам навчитися правильно очищати зуби, що дозволить прибрати більшу частину утвореного надясневого нальоту, який і є одним з головних ворогів здорових зубів і ясен.

У разі виникнення неглибоких пародонтальних кишень видалення відкладень з-під ясна може проводитися під час процедур професійної гігієни. Після процедури ясна приймають роздратований стан на термін в два тижні. Через цей час лікар проводить огляд, щоб переконатися, що з проблемою відкладень під яснами покінчено. Важливо перевірити, щоб були видалені всі відкладення, так як неповний результат призведе до повторення хвороби.

Ціни на лікування ясен в такому випадку нижчі, ніж в більш запущених випадках, коли пародонтальні кишені великі через тривалу дію хвороби.
При великих пародонтальних кишенях одним професійним чищенням не обійтися - доведеться по-справжньому лікувати зуби і порожнину рота.
ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання