ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Імплантація - технологічний прорив в протезуванні
Сам вираз "імплантація зубів" щось некоректне, тому що впроваджують в організм не зуб, а матеріал небіологічного походження. Найчастіше - це титанові імплантати циліндричної форми, що мають гвинтові насічки.
По термінах протезування на імплантатах можна виділити одноетапну і двоетапну імплантацію. При виборі одноетапної імплантації зубів, можливо протезування через кілька днів після процедури. Якщо ж була проведена двоетапна, то мова про протезування буде йти через 2-3 місяці тимчасовими коронками. Багато в чому терміни протезування зубів на імплантатах залежать від таких факторів як тип кістки і слизової.

Перед імплантацією зубів проводяться додаткові методи обстеження: рентген- діагностика, комп'ютерна томографія. Ці процедури потрібні для того, щоб визначити об'єм кістки і її щільність. Від цих показників буде залежати довжина і ширина імплантату.
Чому ж все-таки імплантація зубів? .. Найбільший плюс в тому, що при дефекті одного зуба нам не потрібно обробляти два сусідніх для фіксації мостоподібного протеза. Можливість заміщати великі ділянки адентії без застосування знімних або умовно знімних конструкцій. І найголовніше - ви назавжди можете забути про дискомфорт.
Стоматологія "Кирилюк-Дентал" - є офіційним представником імплантів!
ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання