ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Гігієна порожнини рота - збереження здоров'я ясен та зубів
При дотриманні правил гігієни ротової порожнини рот виглядає здоровим, а подих - свіжим та приємним. Це означає, що:
 • Зуби виглядають чистими та вільними від зубного каменю;
 • Ясна рожеві, не болять і не кровоточать під час чищення зубною щіткою або зубною ниткою;
 • Неприємний запах із рота не є постійною проблемою;
Якщо Ваші ясна болять і кровоточать під час чищення зубною щіткою або зубною ниткою, а з рота виходить стійкий неприємний запах, зверніться до стоматолога. Ці симптоми можуть бути ознакою захворювання.

Стоматолог допоможе вам освоїти методи підтримки правильної гігієни ротової порожнини і вкаже на ділянки ротової порожнини, що потребують особливої уваги під час чищення зубною щіткою і зубною ниткою.

Air
Flow вважають інноваційною процедурою для гігієни ротової порожнини, яка максимально підтримує зуби в здоровому стані. Під час професійної чистки ротової порожнини піскоструминним апаратом Air Flow, лікар-гігієніст розпорошує на зуби суміш води, повітря та кристалічної соди. Завдяки цьому видаляються відкладення з поверхні зуба та міжзубних проміжків.

Перевагами даного методу є безпечне і безболісне чищення, яке не шкодить та не руйнує зубної емалі. Водночас завдяки Air Flow зуби стають світлішими на 1-2 тони.


Тому, щоб не затягувати, звертайтеся у нашу стоматологію на безкоштовний огляд порожнини вашого рота, та отримайте безкоштовну персональну консультацію за доглядом!


ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
  Пн-Пт: 09:00 - 20:00
  Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
  Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
  Вам потрібна професійна консультація?
  Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання