ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
«КИРИЛЮК ДЕНТАЛ» - стоматологічна клініка для дітей
Що таке дитяча стоматологія? Це розділ медицини, що вивчає дитячу ротову порожнину. Деякі батьки не приділяють належної уваги зубкам і всієї порожнини рота своїх дітей. У них починає розвиватися таке захворювання, як карієс, потім пульпіт, що переходить в періодонтит, який може закінчитися видаленням зуба. Яка причина такої зневаги? Батьки вважають, що про тимчасові молочні зуби можна не турбуватися.

Справа в тому, що через видалення зуба може початися зміщення інших зубів. У дитини погіршується жувальна ефективність, інфекція з карієсного зуба проникає в шлунок і негативно впливає на весь організм дитини.
Карієс - це патологічний процес, який в першу чергу характеризується демінералізацією твердих тканин зуба.

У нашій стоматологічній клініці працюють лікарі, які добре знайомі з дитячою психологією. Персонал клініки легко знаходить правильної підхід до дитини. У своїй роботі використовує тільки кращі матеріали і сучасні технології, що сприяють комфортному лікуванню зубів високої якості. Дитина не буде боятися і мучатися від болю. Перед ін'єкцією з знеболюючим засобом їй буде запропонована спеціальна заморожуюча цукерочка, а лікування карієсу буде проходити без втручання бормашини.

Дорогі батьки, не втрачайте час, приводьте своїх дітей в клініку "КИРИЛЮК ДЕНТАЛ", для того, щоб якомога раніше зробити огляд порожнини рота, провести необхідне лікування або просто для ознайомлення про правильний догляд за зубами.
І не забувайте: поки ваша дитина ще маленька, потрібно розповісти і навчити скільки часу, і як правильно чистити зуби, як доглядати за ротовою порожниною, як полоскати рот і що буде якщо все це не виконувати.
ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання