ЛОГОТИП
Заповнити обстеження
Отримати консультацію
МЕНЮ
Для пацієнта
м. Чернівці, вул. Головна, 275В
Пн - Пт: 09:00 - 18:00
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ
[ ДАТА ВІДКРИТТЯ 2010 ГОД ]
ПОСЛУГИ СТОМАТОЛОГІЇ
6
[ ЛІКАРІВ]
11000
[ КЛІЄНТІВ]
98%
[ ВДЯЧНИХ ВІДГУКІВ]
Брекети - інструмент для вирівнювання зубів
Слово брекети прийшло до нас з англійської мови і означає скоби. Перші брекети були дуже великі і некрасиві, викликали значний дискомфорт в порожнині рота людини. З цієї причини багато хто відмовлявся їх носити. На даному етапі розвитку ортодонтії представлені брекет-системи, які можуть задовольнити будь-якого споживача. Реальним стало виправлення прикусу не тільки дітям, а й дорослим пацієнтам. Варто пам'ятати, що чим старше пацієнт, тим довше буде етап виправлення прикусу. Це пов'язано з тим, що зони зростання вже будуть сформовані.

Чому зуби нерівні?

Найчастіше причиною нерівного зубного ряду є спадковість, при цьому не варто забувати і супутні фактори. Так, наприклад, при передчасній втраті зуба, інші починають зміщуватися в бік відсутнього, тим самим деформується зубний ряд. Внаслідок втрати зуба втрачається жувальна ефективність, людина, сама того не помічаючи, починає підлаштовуватися під цей факт і жувати на іншу сторону. Це веде до перевантаження парадонта і підвищеної стертості зубів. Ось чому виправлення прикусу має не тільки естетичне, але і терапевтичне значення. Часто причиною скупченості зубів є малі, або великі розміри щелеп. Щоб визначити, яка ж саме щелепа недорозвинена, лікар-ортодонт проводить проби Ільїної-Маркосян.
Поставити брекети лікарю-ортодонту зазвичай вдається за 1.5 - 2 години, але у важких клінічних випадках цей показник може збільшуватися. Скоби фіксуються до поверхні зуба за допомогою адгезиву (клею) на вестибулярну або оральну поверхню. Перед цим ортодонт уважно вивчає діагностичні моделі і планує план лікування. Саме в цей момент лікар вирішує куди і як буде рухатися той чи інший зуб. Через брекети протягують ортодонтичну дугу, вона і буде в майбутньому рівняти прикус. Ця дуга має "пам'ять", якщо її зігнути, то, відпустивши, вона буде приймати свій первинний вигляд. Фіксують дугу до брекетів лигатурами (резиночки), але останнім часом пацієнти все частіше віддають перевагу самолігуючим брекетам - це зменшує кількість прийомів у стоматолога. Це вигідно як пацієнту, так і лікарю.

Види брекетів

Брекети можуть відрізнятися в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені. Останнім часом популярні такі види брекетів:
Металеві брекети - найпопулярніша, перевірена, дешева і результативна система. Її можуть не вибрати тільки з тієї причини, що їй властива низька естетика. Іноді пацієнти комбінують системи: верхня щелепа - сапфірові брекети, нижня - металеві. Це знижує ціну лікування і значно приховує факт ортодонтичного лікування.
Сапфірові брекети - одна з найдорожчих видів систем. Має високі естетичні якості: в порожнині рота зливаються з емаллю зуба завдяки слині.
Керамічні брекети - альтернатива сапфіровим брекетів в ціні: також задовольняють високі естетичні вимоги, але при цьому вони більш крихкі.

Ціну на брекети ви можете переглянути в розділі "Ціни", або зателефонувати нам по телефону, вказаному в розділі "Контакти ".
Якщо ви зважитеся зайнятися ортодонтичним лікуванням, то лікарі нашої клініки саме ті, що вам потрібні. Індивідуальний підхід, доступні ціни, гарантований результат - все це характерно для нашої стоматології. Чекаємо на вас!
ЗАПИС ОНЛАЙН
[ Відгуки ]
Наші клієнти
Ми завжди вдячні чути чесні слова про нашу роботу
"Привела доньку, боліли зубки, вона з дитинства дуже боїться стоматологів, але тут все пройшло не як завжди, з криками і істериками. Лікар не тільки хороший стоматолог, а як виявилося відмінно ладнає з дітьми, тепер тільки до нього, дякуємо велике"
Людмила Коваль
Приходив на відбілювання, дуже круто зробили, дійсно - це була незвичайна чистка, після якої кровоточать ясна, а інакше, я вийшов з голлівудською посмішкою, звичайно - це все на час, буду просто заходити частіше - дякую!
Вячеслав Петрига
Хочу висловити подяку Кирилюк Дентал. У мене з дитинства були проблеми з зубами. Через це і були комплекси, тому і вирішила поставити брекети. Якраз була хороша акція, пішла на консультацію до лікаря, він мені склав план лікування, виявилося потрібно спочатку підлікувати зуби, поставити пломби, а потім вже ставити брекети. Лікування було довгим, але в підсумку тепер мої зуби в отличном состоянии! дуже рада і тепер рекомендую Вашу стоматологію всім своїм знайомим!
Анжела Сіротонян
Прийшла в цю клініку недавно і можу сказати, що там дуже привітний, чуйний персонал, сприятлива атмосфера. Робила там художню реставрацію переднього зуба, і всім задоволена. Не можу з упевненістю говорити за інших лікарів, але загальне враження від стоматології приємне! Можу порекомендувати)
Анна Коваленко
ПРО НАС
КИРИЛЮК ДЕНТАЛ - це естетична стоматологія, яка покликана повернути зубам не тільки здоров'я, а й справжню красу посмішки.
МЕНЮ
Головна
ПОСЛУГИ
Лікування зубів
КОНТАКТИ
Лікарі
Про нас
Послуги
Ціни
Імплантація зубів
Відбілювання зубів
Виправлення прикусу
Протезування зубів
Лікування ясен
Видалення зубів
Брекети
м. Чернівці, вул. Головна, 275-В
    Пн-Пт: 09:00 - 20:00
    Хочете отримати повний прайс-лист та знижку на будь-яку послугу 10%?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу прийде прайс-лист нашої стоматології
    Вам потрібна професійна консультація?
    Залиште ваші контакти, та вам одразу зателефонує наш консультант та допоможе вирішити усі питання